Skocz do zawartości

Ro Ophiuchi z Bieszczad


Lukasz77

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Lukasz77 napisał:

Bieszczadów, z nocy na 21/22 kwietnia 2020 roku

Zdrajca, był w Bieszczadach i nic nie powiedział :flirt: Darujemy Ci, masz szczęście, że zrobiłeś taką piękną pracę.

Zapewne wielu, między innymi ja, na zlocie tej wiosny szykowało się na podobne klimaty. 

twarz w masce medycznej (Uśmieszki i ludzie - Twarz chorych)

 

13 minut temu, Lukasz77 napisał:

mniej cukierkowa

Druga wersja, jeszcze lepsza.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paether napisał:

Swoją drogą, skąd Rho Ophiuchi w Bieszczadach? Przecież loty z Irlandii zawieszone :uhm:

To Ty nie wiesz, że on teraz prelekcje o astronomii w szkołach prowadzi? W Irlandii za mocno przykozaczył i do nas przyjechał za chlebem... 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I można wpaść w depresję.....

Świetne zdjęcie, "zazdraszczam" :)

Miał być zlot w Bieszczadach pogoda by dopisała a tu taki klops...

 

 

Przepraszam Łukasz, pochwal się miejscówką z której jest tak dobrze odsłonięte południe.

Każda cenna uwaga co do miejscówki się przyda, na zlotach mamy taką małą grupkę która szuka takich idealnych miejscówek :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lexx napisał:

rzeźnia  ;)

 

Dzięki!

 

2 godziny temu, ax napisał:

I można wpaść w depresję.....

Świetne zdjęcie, "zazdraszczam" :)

Miał być zlot w Bieszczadach pogoda by dopisała a tu taki klops...

 

 

Przepraszam Łukasz, pochwal się miejscówką z której jest tak dobrze odsłonięte południe.

Każda cenna uwaga co do miejscówki się przyda, na zlotach mamy taką małą grupkę która szuka takich idealnych miejscówek :)

Tą fotkę wykonałem 12km od Stężnicy. Nawet w Stężnicy masz fajną górkę.

 

1 godzinę temu, klikacz napisał:

Zakochałam się w tym zdjęciu.

Aż tak:emotion-5:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lukasz77 napisał:

Tą fotkę wykonałem 12km od Stężnicy. Nawet w Stężnicy masz fajną górkę.

 

Stężnica OK, wielokrotnie tam byliśmy, ale z prawej strony na widoku jest górka która zasłania nieco południowy horyzont.

Ruskie Sioło jest OK, ale tamta miejscówka jest już 50 metrów na Słowacji. Z tego co wiem to w roztokach jest przywrócona Strażnica Pograniczników :)

Czy to miejsce jest w jakimś komercyjnym miejscu czy można tam po prostu podjechać i rozłożyć się ze sprzętem.

Obiecujemy nie zepsuć tej miejscówki - pewnie pojawimy się tam raz może dwa z okazji zlotu :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.