Skocz do zawartości

ldn 1251


kubaman

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak rewelacyjna fota ... nie ma co tu kombinować więcej - bomba...

 

Btw jakbyś szukał nazwy ... idealne ... "Odbicie nieba w moim szambie" :D - sory nie mogłem się powstrzymać ...

 

Jak dla mnie wypas kadr - zostaw go taki jaki jest :) 

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, bez najmniejszych zastrzeżeń.

 

Jedynie dla mnie kuleje PLASTYKA zdjęcia. 

Zdaje sobie sprawę, ze różne skale. Gratki, że po tylu latach waliki w sumie wszystkim jesteś bliski ideału @Pav1007.

image.thumb.png.65aa91181b6815dc103612fbaee8ef77.png

 

Wg mnie kluczem to pylów jest kanał G.

Nad nim trzeba pracowac, aby uzyskac mocne efekty 3D w pyłach RGB.

 

po prawej z lekka korekcja kanału G. Jak dla mnie zdjecie zyskuje polot oraz pyły znacząco odrywaja sie od tła.

image.thumb.png.97ee8c6ccf30194b48cf3798de8b37d7.png

Edytowane przez Tayson
  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tayson napisał:

Gratki, że po tylu latach waliki w sumie wszystkim jesteś bliski ideału @Pav1007.

Jak dla mnie, to jest zupełnie na odwrót w tej chwili. To Kuba jest bardziej bliski ideału. Gwiazdy gwiazdami, ale detal i kontrast jest na plus dla @kubaman

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, warunki mam jakie mam, poza tym to OSC i skala 2px

Nie powalczę z Pawłem i nie ma sensu tego porównywać 1:1

Ponadto podczas jednej nocy był silny cirrus, na pewno trochę tego się tu wdarło.

 

Tymczasem zrobiłem starless

 

701698853_LDN1251JSzymastarlessv2.thumb.jpg.94391cbddf857e5ddab1383f516b22fe.jpg

  • Lubię 2
  • Dziękuję 1
  • Kocham 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, ta plastyka to jest wyważenie między tym jaki masz materiał a tym co chcesz lub możesz pokazać, miedzy szumem a brakiem szumu, saturacją koloru i hue - Ty o tym decydujesz co pokażesz i nie powinieneś w to mieszać warunków czy miejsca gdzie robisz fotki. Balansujesz na granicy perfekcji i każdą opinie powinieneś wykorzystać, ja to Ci nawet trochę zazdroszczę ponieważ każda Twoja fotka wywołuje mniejsze lub większe kontrowersje i bezcenny feedback.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to, że pomimo rzucanych kłód pod nogi - czy to ze strony sprzętu, braku własnych umiejętności czy też nieprzyjemnych komentarzy prezentujesz nam teraz takie super zdjęcia. 
Gratuluję cierpliwości i charakteru, bo niektórzy by już pękli. Działamy dalej :sterb003:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.