Skocz do zawartości

Zdecydowany


Naski

Rekomendowane odpowiedzi

Na astromaniaku już ktoś mi proponował, żebym zrobił takie urządzenie. Jeśli chcesz, to będziesz drugi w kolejce. Będzie drogo, bo trzeba sprowadzić specjalne części. Całość bazuje na tym samym efekcie, co EmDrive, więc urządzenie musi być dość duże w celu zapewnienia odpowiedniej mocy. Ale musisz dać mi trochę czasu, abym dokładnie zgłębił teorie Proroka i E.T., bo są one tutaj bardzo ważne.

 

 

:flirt:

 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta ^_^

 

Banda szyderców co rznęła kozaków i kazała nam zmienić hobby kiedy daawno temu z Loki-m pisaliśmy ze coś złego dzieje się z pogodą kaja się i tarza w błocie a znajoma stara cyganka zdejmuje klątwę o której kiedyś pisałem, i znowu możemy wszyscy cieszyć się pięknym gwieździstym niebem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta ^_^

 

Banda szyderców co rznęła kozaków i kazała nam zmienić hobby kiedy daawno temu z Loki-m pisaliśmy ze coś złego dzieje się z pogodą kaja się i tarza w błocie a znajoma stara cyganka zdejmuje klątwę o której kiedyś pisałem, i znowu możemy wszyscy cieszyć się pięknym gwieździstym niebem ;)

No, to będzie tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej zaczepić ekipę nasa/esa jak już jwst budują to może i dla ciebie zrobią tylko w zakresie widzialnego spektrum?:)

A może przejąć hst - jeszcze trochę i będą go chyba złomować :D

Edytowane przez MrOD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) jodek srebra trzeba skombinować, do tego drona który jest wstanie wzbić się na spory pułap i rozpylać to przez jakiś czas.

jodek skondensuje parę wodną z chmur, deszcz gwarantowany, a następnie brak chmury, tylko nie ma pewności czy nie nawieje następnych.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zasiewanie_chmur

 

skondensować na maksa taką chmurę w krople i niech spada :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... filtrowego. Ale nie odbierajmy Mateuszowi nadziei. Najważniejsze że dostrzegł fraktalną budowę koła filtrowego :)

Owszem, dostrzegłem, bo już jakiś czas temu prezentowałem takie koło na forum :) Piękny fraktal - 9 kół w jednym kole! Dowodzi to bezsprzecznie, że te teorie zaiste zgłębiłem :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam niedrogi i wypróbowany sposób: należy się zaopatrzyć w różdżkę (do kupienia u Olivandera w Londynie, niestety nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej) i wyuczyć zaklęcia Reductio. Nic trudnego, widziałem wiele razy w kinie i telewizji, jak to działa.

Różdżka.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę na taras a tam chmury jak zwykle a prognoza do d..py, więc rzucam do pierzastych "wypierd...ć mi z nieba, ale już !" po godzinie było pogodnie ^_^

 

Mógbłyś nagrać takie przemówienie jako plik audio i wrzucić w załączniku? Sprawdzę czy zadziała odtworzone z kolumn estradowych :D

Jeśli przegoni angielskie chmury, będziemy mieli rozwiązanie problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ stanowimy integralną część przyrody powiązanych ze sobą istot żywych, roślinnych itp. tylko komenda wyemitowana przez istotę stanowiącą element układu zawierająca jednocześnie ogromną dawkę szczerej złości nacechowanej sporą chwilową energią może wpłynąć na inne elementy sieci energetycznej :) podsumowując, nici z użycia nagrania :P

 

Podobne zjawisko można zaobserwować kiedy chwilowa dawka szczerego podziwu dla jakiejś części wyglądu znajdującej się 50m od ciebie kobiety ( nie cycki i dupa ;) ) sprawia że w jednej chwili obróci się ona za siebie i spojrzy wprost na ciebie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzychK na taki model to mnie nie stać, są jakieś chińskie odpowiedniki?

Nie ma tutaj żadnych kompromisów - przypadek Rona Weasleya pokazuje, jak źle może się skończyć posługiwanie różdżką kiepskiej jakości lub uszkodzoną (można oberwac rykoszetem - nie chciałbyś chyba zmniejszyć siebie zamiast chmur?) Naprawdę warto wydać parę galeonów na coś, co nie tylko zapewni czyste niebo, ale może znacząco podrasować teleskop i inny sprzęt (o precyzyjnym, niezależnym od źródła prądu śledzeniu obiektów nie wspomnę).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.