Skocz do zawartości

15 Jesienny Zlot Miłośników Astronomii Roztocze 2020 - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, diver napisał:

Adam, czy organizator przygotuje dla uczestników identyfikatory (imię, nazwisko + nick z forum), czy we własnym zakresie?

Identyfikatory już gotowe. Zawsze są identyfikatory.

 

Skrót SE oznacza second edition :) Czyli robimy grilla i przy okazji pozbywamy się żarcia żeby nie zabierać do domu a przy okazji jest impreza :)

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, diver napisał:

Adam, czy organizator przygotuje dla uczestników identyfikatory (imię, nazwisko + nick z forum), czy we własnym zakresie?

Ogolnie zasada jest taka, aby kazdy kto jest na zlocie nosil idenyfikator w widocznym miejscu.

Na ludzi bez niego patrzymy ze zdwojoną uwagą, kątem oka plinując swojego setupu :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lukasz83 napisał:

Powiem Wam, że zaczynam się coraz bardziej bać tego zlotu....

tyle pogody, jak to przeżyć, kiedy spać, kiedy pogadać z ludźmi, oj będzie ciężko.

 

Na Boga! Niech ktoś (najlepiej z Podkarpacia/Lubelszczyzny) kupi jakiś możliwie drogi sprzęt :help:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Już w przyszłym tygodniu kolejny nasz zlot w dobie Covida.

W takim przypadku biuro zlotu będzie samoobsługowe a co za tym idzie każdy z Was powinien pamiętać gdzie leżakuje podczas spoczynku (nie wiecznego :) ).

Pakiety startowe będą do odebrania w budynku recepcji w oznaczonym miejscu jako "biuro zlotu".

W pakiecie mamy identyfikator z obowiązkiem noszenia oraz w nagrodę kubek w ilości sztuk 1.

W razie czego, rzecz jasna, jestem pod telefonem oraz "live" na zlocie.

Dla osób będących po raz pierwszy:

- Uroczyste otwarcie zlotu w piątek o 11:00 jest obowiązkowe i odbędzie się na zewnątrz koło boiska i basenu.

- Dostaniecie opiekuna, który Was wprowadzi w tajniki zlotu. MadziaM (olsza1)

- Obiekt mamy na wyłączność więc jesteśmy sami dla tego tylko identyfikatorami się wyróżniamy w stosunku do ewentualnych obcych.

- Piątkowy Grill-Party jest w cenie zlotu, sobotni grill jest echem po grilu piątkowym i co zostani i mamy na zbyciu przynosimy i wykorzystujemy.

- Na zlocie wszyscy mówimy sobie po imieniu, nie ma PANowania.

Tym razem uroczyste otwarcie zlotu będzie bez szampana :) ale proszę wszystkich o przybycie bo mam do przekazania parę ważnych wiadomości.

Po raz pierwszy na zlocie odbędzie się spotkanie warsztatowe pt "kobieta na zlocie", spotkanie, rzecz jasna, będzie tylko dla kobiet a organizatorem spotkania będzie MadziaM (olsza1). Wszystkie informacje dotyczące terminu spotkania przekażemy na otwarciu zlotu w piątek o 11:00.

Nie muszę dodawać, że na zlot przyjeżdżamy zdrowi i zdrowi wyjeżdżamy.

Maseczki obowiązują tylko w recepcji i na stołówce oraz na prelekcjach. 

Osoby mające zaświadczenie "covid free" nie muszą nosić maseczek.

Pamiętajcie też o prelegentach, oni przygotowują prelekcje dla was.

Nie mogę się doczekać kiedy was zobaczę a nowicjuszy poznam :)

Zapisy na zlot są już zamknięte ale jeśli ktoś chcę dołączyć we środę to można się zapisać.

Recz jasna, jeśli ktoś chce w ostatniej chwili dołączyć proszę o info na zlotowego maila.

Jak macie pytania to śmiało piszcie. 

Wydaje mi się, że to by było na tyle.

 

 

 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Adamo napisał:

(...)

- Dostaniecie opiekuna, który Was wprowadzi w tajniki zlotu. MadziaM (olsza1)

(...)

Po raz pierwszy na zlocie odbędzie się spotkanie warsztatowe pt "kobieta na zlocie", spotkanie, rzecz jasna, będzie tylko dla kobiet a organizatorem spotkania będzie MadziaM (olsza1). Wszystkie informacje dotyczące terminu spotkania przekażemy na otwarciu zlotu w piątek o 11:00.

(...)


Wow, cudownie! :heart: A to jest takie nietypowe - kobieta na zlocie? Ja nie dość, że kobieta, to jeszcze nowicjusz. A w dodatku bez wiedzy i sprzętu. Hmm, to rzeczywiście będzie chyba nietypowe. ;) Rozumiem że Ty @Agatek też to przerabiałaś. :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie spotkanie warsztatowe "facet na zlocie" ? Owszem ! Jak co zapraszam z kubkiem do mnie do pokoju :D
To tak pól żartem pół serio ;)

@Adamo napisz co przysługuje nam w stołówce w środę

Edytowane przez Winter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Darek_B napisał:

W takim razie zabiorę ze sobą te tabletki które moje dzieci dostały w szkole od edukatorów. :emotion-5:

Musimy zwołać nadzwyczajne zebranie ruchu LRGB+ aby omówić ewidentną dyskryminację pozostałych 55 płci, ze szczególnym naciskiem na Lunagender (w końcu to astrozlot), o której się właśnie dowiadujemy...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Anna W-ka napisał:


Wow, cudownie! :heart: A to jest takie nietypowe - kobieta na zlocie? Ja nie dość, że kobieta, to jeszcze nowicjusz. A w dodatku bez wiedzy i sprzętu. Hmm, to rzeczywiście będzie chyba nietypowe. ;) Rozumiem że Ty @Agatek też to przerabiałaś. :)

Nietypowe? Nie :)
Sporo kobiet jest zawsze na zlotach, ale głównie są to nasze towarzyszki, żony, partnerki. I jednocześnie rzadko są miłośniczkami astronomii, mimo, że jak najbardziej lubią poobserwować i posłuchać. Oczywiście patrząc na procentowy udział kobiet w astrospołeczności.
Jednak nie jest to jakiś duży wyjątek, bo są z nami od wielu, wielu lat przedstawicielki płci pięknej astronomicznej. I Agatek się do nich zalicza również :) Nie pamiętam od ilu lat, od 13-tu? Co jest najlepsze odnoszę wrażenie, że w ciągu ostatnich lat udział kobiet w zlotach stale rośnie, co jest super fajne :)

  • Lubię 2
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2020 o 16:15, Paether napisał:

Na Boga! Niech ktoś (najlepiej z Podkarpacia/Lubelszczyzny) kupi jakiś możliwie drogi sprzęt :help:

Wykrakałeś, ktoś zepsuł piątek :hmmm:

Niech ten ktoś teraz szybko sprzedaje to co kupił...

 

image.png.40311bc8e9efec0f1fb4395430451c1d.png

Edytowane przez Lukasz83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek i widać że ideologia LRGB+ silnie chce indoktrynować towarzystwo zlotowe , zwłaszcza przez wiceprezesa reprezentującego zgniły zachodni odłam.  W tych czerwonych opakowaniach pod niewinnymi przysmakami kryją się środki zmieniające prawdziwych polskich wizualowców w astrofotografów LRGB a może nawet  HST  :new_shocked:.  

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.