Skocz do zawartości

15 Jesienny Zlot Miłośników Astronomii Roztocze 2020 - relacja


Darek_B

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Dzięki wszystkim za wspaniały klimacik na zlocie :)

Kolejny raz brawa i podziękowania dla @Adamo za organizację!

To chyba był najlepszy zlot na jakim byłem do tej pory :)

3 piękne czyste nocki, mnóstwo śmiechu w dzień, było wszystko czego astrodusza zapragnie i więcej :)

Miło było poznać parę nowych osób i równie miło zawsze zobaczyć stałych bywalców!

Pozdro dla wszystkich i do następnego!

 

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maetrik napisał:

Miło było poznać parę nowych osób i równie miło zawsze zobaczyć stałych bywalców!

Pozdro dla wszystkich i do następnego!

 

Na pewno nie chcesz tego "Matrixa"? ;)

Dzięki za ładowarkę! Wreszcie można jechać na zlot bez obawy, że nikt ładowarki do Nikona nie ma :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zamiłą atmosferę, Adamo za mega organizacje wszystkiego. Wiele się nauczyłem i mam nadzieję, że chociaż kilka osób poprawiło swój wykres dzięki moim podpowiedzią. 

 

Może uda się spotkać następnym razem. Pogodnych nocy ;-)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 16:59, Darula napisał:

Ktoś wie o co chodzi z tym "V"? Pół zlotu się zastanawia :flirt::D

Przecież to proste! Nie wiedzieli, co kupują? ;) TS-Optics 2" UNC V-Power. Na przykład taki: https://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/info/p6522_TS-Optics-2--UNC-V-Power-Newton-Crayford-Focuser---short.html

 

Uff, po 10 godzinach dotarłem do Koszalina. Melduję, że koleżanka Agata została bezpiecznie i w całości pozostawiona przeze mnie w Gnieźnie ok. godz. 17. Na S17 był mały mandacik za nieznaczne (155/120) przekroczenie prędkości, bo zagadałem się z Agatą i nie patrzyłem w lusterko wsteczne. Wzięli nas czarną BM-ką ot tyłu. :)

Edytowane przez diver
  • Lubię 4
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh i po zlocie........... :(

Ja jak zwykle na dochodzenie (to moje okolice, musiałem jeść w domu rodzinnym), ale ten zlot zapamiętam na długo. 

Wszystko było super.

Bardzo Wam dziękuję za atmosferę i towarzystwo - jesteście wielcy!

Do zobaczyska............. :)

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, diver napisał:

Przecież to proste! Nie wiedzieli, co kupują? ;) TS-Optics 2" UNC V-Power. Na przykład taki: https://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/info/p6522_TS-Optics-2--UNC-V-Power-Newton-Crayford-Focuser---short.html

 

Uff, po 10 godzinach dotarłem do Koszalina. Melduję, że koleżanka Agata została bezpiecznie i w całości pozostawiona przeze mnie w Gnieźnie ok. godz. 17. Na S17 był mały mandacik za nieznaczne (155/120) przekroczenie prędkości, bo zagadałem się z Agatą i nie patrzyłem w lusterko wsteczne. Wzięli nas czarną BM-ką ot tyłu. :)

To jak w tym polskim filmie ,,Panie kapitanie zaszli nas od tyłu.... a dalej kapitan mówi znaczy się pedały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był niesamowity zlot. Po uporaniu się z drobnymi personalnymi problemami życiowymi....na nowo mogłem poczuć tę niesamowitą atmosferę. Cieszył mnie każdy moment spędzony razem z wami. Dziękuję wszystkimi za rozmowy i możliwość wysłuchiwania waszych niesamowitych opowieści o świecie, o podróżach, i zwykłych codziennych sytuacjach. Dziękuję kolegom za pomoc przy sprzęcie. Podziękowania dla @Adamo za jak zwykle wzorową organizację.
Podsumuję krótko - dobre miejsce, dobrzy ludzie, dobrze spędzony czas ! Do zobaczenia.


IMG_8272.jpg.c4dac5e8ad5df46f0ecb3f8e563e5ee7.jpgIMG_8269.jpg.95f7c915a832990f7e3c31b2ecc5c88e.jpgIMG_8273.jpg.a6b3fe3ca062253afad4aeec105ecc57.jpgIMG_8274.jpg.9661015d689ccd97de4c06690677cb3a.jpgIMG_8277.jpg.cef1122dbf9cda4f02898f7c45c73d6c.jpg

Edytowane przez Winter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.