Skocz do zawartości

18 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

No to odrobinę porządku.

 

 Do konkursu Hardcore zgłosiła się 1 drużyna, która już wygrała...

                                                          żarcik.

Brak innych zgłoszeń zrzucam na chaos.

Zamawiamy więc 6 zestawów zabawkowych, tyle drużyn, ile było w zeszłym roku.

 

 

Konkurs AstroŻbik odbędzie się, fanty mam nadzieję, że już są w drodze do ośrodka :)

 

Info podstawowe:

 

:flower: Konkurs jest dla dzieci 6-12 lat czyli dla dzieci 1-6 klasy podstawowej. :flower:

 

- A czy mogę Mysia Pysia zabrać na konkurs? Jest w przedszkolu i jeszcze nie czyta, a ja lub kolega przeczyta mu pytania i wpisze?

- Nie.

- Dlaczego?

- Bo jakimś magicznym trafem dzieci przedszkolne wypadają wtedy lepiej niż szkolne i jest to niesprawiedliwe.

- Słusznie.

- Och, dziękuję.

 

Howk

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatele! Ludu pracujący miast i wsi.

Wieczorem w sobotę (czyli w "czwartek" przed przesunięciem czasu...) będzie u mnie możliwość wypożyczenia sprzętu Nikon. Będę miał lornetki oraz aparaty bezlusterkowe serii "Z"

Czy do Bukowca dotrze Nikon WX - nadal nie jest jasne......

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marcin_G napisał:

Obywatele! Ludu pracujący miast i wsi.

Wieczorem w sobotę (czyli w "czwartek" przed przesunięciem czasu...) będzie u mnie możliwość wypożyczenia sprzętu Nikon. Będę miał lornetki oraz aparaty bezlusterkowe serii "Z"

Czy do Bukowca dotrze Nikon WX - nadal nie jest jasne......

Chętnie bym przetestował obiektywy serii Z ze swoim Z6. Będzie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pablo12311 napisał:

Czy mógłbyś uwzględnić w tym wyjątku moją osobę. Będę bardzo wdzięczny.

 

Weź też pod uwagę, że pierwszy dzień jest tylko na przyjazd uczestników. Program zlotu będzie rozpisany na niedziele i poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotr4d napisał:

Adam, chaos masz zagwarantowany, bo już teraz jest sporo namieszane. Więc może nie warto walczyć z materią i elastycznie podejść do temat.

Osoby z opłaconą środą maja do wyboru, przyjazd w piątek i pozostanie do wtorku albo przyjazd w sobotę i pozostanie do środy. Więc może osobom z terminem od czwartku też dać możliwość przyjazdu w piątek i pozostanie do poniedziałku, albo przyjazd w sobotę i pozostanie do wtorku.

Jest to spore wyzwanie organizacyjne, ale sytuacja jest bardzo niestandardowa.

 

W każdym z przypadków osoby przyjeżdżające w piątek są w pewnym sensie do tyłu względem ośrodka. 

Osobiście godzę się na to i nie mam żadnych roszczeń.

 

 

To nie takie proste.

Wszystko musi być czytelne bo potem może się okazać, kasa nie gra i będzie kłopot.

Tak jak pisałem mogę taki wyjątek zrobić dla kilku jednej lub dwóch osób.

Ustalone jest, że osoby które mają zgłoszoną "środę" będą mogły pojawić się w owy piątek lub przyjechać w sobotę i pozostać do środy.

Jeszcze można się dopisać do tej środy i wydłużyć sobie pobyt.

Nie ma innej opcji bo ja oszaleje i ucieknę do lasu :)

Dlaczego tak? ano, dlatego, że ośrodek musi wiedzieć ile mają przygotować posiłków na każdy dzień.

No i względny porządek muszę mieć.

Zaufajcie mi, to nie jest 30 osób tylko 100 więcej.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2021 o 22:05, Adamo napisał:

Sprawa przyjazdu o godzinie 0:00 jest otwarta do przedyskutowania z ośrodkiem.

Jak się to wyjaśniło? My z kumplem moglibyśmy wpaść wieczorem w piątek koczować niczym astro nomadzi do tej godziny zero, a potem wbijać na domki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotr4d napisał:

 

 

W każdym z przypadków osoby przyjeżdżające w piątek są w pewnym sensie do tyłu względem ośrodka. 

Osobiście godzę się na to i nie mam żadnych roszczeń.

 

 

Taka sytuacja, nie namawiam.

Można zostać dłużej i będzie po równo.

Ja postaram się w owy piątek zorganizować kolację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tuvoc napisał:

Jak się to wyjaśniło? My z kumplem moglibyśmy wpaść wieczorem w piątek koczować niczym astro nomadzi do tej godziny zero, a potem wbijać na domki.

Spokojnie, sprawa jest w toku.

Dostaniecie maila systemowego w tej sprawie.

Oczywiście maila w tej sprawie dostaną osoby zapisane na środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adamo napisał:

Spokojnie, sprawa jest w toku.

Dostaniecie maila systemowego w tej sprawie.

Oczywiście maila w tej sprawie dostaną osoby zapisane na środę.

Dzięki, to czekamy (ale rozumiem, że nie zapisane na środę także dostaną?). My planowo mieliśmy przyjechać w piątek i zostać do niedzieli. Teraz w sumie chcielibyśmy zostać przy tym samym tylko po prostu z późniejszą godziną zameldowania (czyli formalnie już sobotą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tuvoc napisał:

Dzięki, to czekamy (ale rozumiem, że nie zapisane na środę także dostaną?). My planowo mieliśmy przyjechać w piątek i zostać do niedzieli. Teraz w sumie chcielibyśmy zostać przy tym samym tylko po prostu z późniejszą godziną zameldowania (czyli formalnie już sobotą).

Do ogarnięcia.

Tylko napisz mi maila abym mógł sobie to odnotować.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dobrychemik napisał:

To ja proszę o jakiś dyplom dziękczynny za brak kombinacji z terminami i nieutrudnianie życia Organizatorowi  :D

Jako chemik masz prawo pokopać sobie w ziemi w poszukiwaniu rud żelaza, ołowiu i miedzi. A jak znajdziesz fluoryt - ani mru mru innym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietchnięty wydarzeniami za oknem spojrzałem na pogodę 16 dniową. Wiem, że powyżej 3 dni to wróżenie z fusów i im dalej tym sprawdzalność mniejsza. Jednak jak nic się nie zmieni to chyba zamiast teleskopu spakuje 3 skrzynki piwa. Będę śledził prognozy i trzymał kciuki. 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bacHor napisał:

Nietchnięty wydarzeniami za oknem spojrzałem na pogodę 16 dniową. Wiem, że powyżej 3 dni to wróżenie z fusów i im dalej tym sprawdzalność mniejsza. Jednak jak nic się nie zmieni to chyba zamiast teleskopu spakuje 3 skrzynki piwa. Będę śledził prognozy i trzymał kciuki. 

 

Te skrzynki spakuj tak czy inaczej. Przydadzą się i na pewno się nie zmarnują. :)

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Alice napisał:

Hej, czy ktoś będzie przejeżdżał traską A4? Poszukuję podwózki na zlot z Gliwic, mogę też podskoczyć gdzieś, Kraków, Tarnów?

cześć . planuje jechać tą trasą . wyjazd w piątek z Hamburga około godziny 8-9 . w Gliwicach moge być około 17.Mam duże autko jak coś 

Zrzut ekranu (3).png

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.