Skocz do zawartości

Dowcipy


Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego w afryce głodują dzieci?

 

bo w tamtych krajach nie ma edukacji prowadzącej do zrozumienia choćby teorii ewolucji.

 

A Twoja uwaga o gorącej Afryce przypomniała mi przepowiednię o załogowej misji na .... Wenus, na która zwrócił uwagę kolega Anum :)

 

http://astropolis.pl/topic/33392-przewidywanie-przyszlosci/?do=findComment&comment=400950

 

- Czy jak w przyszłości zostaniesz chirurgiem, to też będziesz w Wikipedii sprawdzał, jak wyciąć wyrostek?

- No co ty, tata, w jakiej Wikipedii?! Na YouTube będę oglądał!

 

 

 

_______________________________

Lepszy rydz (odrobina) niż nic :)

gruby.jpg

hahaha.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w komentarzach:

 

Tak mi się przypomniało:
"Postanowiliśmy dziś z mężem kupić wreszcie kryształowy abażur do naszego mieszkania. Baaaardzo drogi, pół roku zbieraliśmy. Pojechaliśmy więc do sklepu, zakupili i na skrzydełkach szczęścia popędziliśmy do domu. Po drodze kupiliśmy jeszcze butelkę koniaku, żeby ten nasz nowy nabytek... opić. Zasiedliśmy, wypiliśmy po kieliszku, potem po drugim i wtedy pytam męża, a może byśmy ten abażur od razu powiesili? I on bądź pod wpływem koniaku, bądź też widząc moje szczęście, zgodził się. Ustawiliśmy krzesło, na krzesło taboret mały, mąż wspiął się po tej piramidzie a ja go ubezpieczałam. Dumna i szczęśliwa obserwowałam jak mój orzeł pod sufitem majstruje (a on był nie wiem po co - w luźne bokserki ubrany) sięgam wzrokiem niżej i co widzę? Z tych luźnych bokserek wypadło mu jedno jajeczko... Widok ten rozczulił mnie doszczętnie i ja go tak delikatnie pstryknęłam w to jajeczko. A on jak nie runie z tej naszej budowli ,z naszym nowiuśkim abażurem, który rozbił się na drobne kawałeczki, jak nie podskoczy do mnie z jego szczątkami, już myślałam, że mnie zabije, ale on mówi: "K...a, ale mnie prądem pier...o, aż do jąder doszło!!! Dobrze, że nie na śmierć!" :)))"

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego najpierw powinno się zabić żonę a dopiero później teściową?

 

Bo najpierw obowiązki a potem przyjemność :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem.

Żona krząta się w kuchni, mąż coś naprawia.

W pewnej chwili mąż woła:

- Stara! Chodź na chwilę!

- Co?

- Potrzymaj ten drucik.

Żona posłusznie chwyta kabelek, po czym pyta:

- I co?

- Nic, widocznie faza jest w tym drugim... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znacie , gdzieś to słyszałem fakt autentyczny.

 

Na policji było przesłuchiwane małżeństwo grubo po siedemdziesiątce , bo tak się kłócili aż pobili i ktoś zadzwonił na policję .

 

Na komendzie pytano ich o co się pokłócili , stwierdzili że nie pamiętają :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż-policjant wchodzi do domu, a papuga krzyczy:
- Rogacz, rogacz.
Przeszedł obok niej obojętnie, nawet nie zwrócił na nią uwagi. Jednak sytuacja powtarza się przez cały tydzień.
Podczas służby zwierza się koledze, że jak tylko wejdzie do domu, to papuga wyzywa go od rogaczy. Kolega mu odpowiada:
- Wiesz co, stary, twoja żona to uczciwa babka, ale licho nie śpi. Warto by było sprawdzić.
Podjeżdżają radiowozem pod dom w nocy, kolega radzi mu na wszelki wypadek:
- Słuchaj, zostaw lepiej broń i pałkę w radiowozie, bo jeśli byłaby to prawda, to mógłbyś ich zabić, a po co ci komplikować sobie życie.
Facet posłuchał rady partnera, zostawił broń i pałkę, poszedł do domu. Wchodzi i nie wierzy własnym oczom! Zastaje ich oboje w łóżku!
W afekcie sięga po broń, ale nie ma jej u boku. Sięga po pałkę, ale nie ma pałki. Papuga, widząc poczynania swego pana, krzyczy na cały dom:

 

- Rogiem go! Rogiem go!

 

 

 

 

 

sama_sie_przestraszyla_2016-04-11_18-45-38.gif

klatka.jpg

podzial_obowiazkow.jpg

rozowy_piesek_2016-04-11_18-48-23.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi nauczycielka na lekcję fizyki i mówi:
- Dzisiaj porozmawiamy o tym, co to jest teleskop.
A dzieci na to:
- Spie*dalaj ty stara dz*wko.
Babka się rozpłakała i poszła do dyrektora. Dyrektor do niej:
- Proszę Pani, do współczesnych dzieci trzeba mieć odpowiednie podejście!
Przychodzi dyrektor do klasy...
- Cześć małe skur*y*yny!
- Czołem łysy ch**u.
- Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak zakłada się prezerwatywę na teleskop.
- A co to jest teleskop?
- Od tego właśnie zaczniemy.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnej rodzinie urodziła się sama główka. Po paru latach w wigilię siedzą wszyscy dookoła stołu. Główka oczywiście też siedzi ze wszystkimi i je zupkę.

Zjadła. Potoczyła się pod choinkę, rozwija prezent i mówi:

- K****! Znowu czapka!

modlitwa.jpg

znaki.jpg

laska.jpg

KEVIN.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wątek się ożywił to zadam klasyczny dowcip.

 

Dowcipny facet przychodzi do apteki i pyta:
- Czy ma pan mrożoną marchewkę?
- Mam.
- O, a peruki są?
- Są.
- Hm... A miedziane rondelki dostanę?
- Naturalnie.
- I to wszystko mogę kupić w aptece?
- Oczywiście. Poproszę o receptę!

 

 

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rozbite do centrum (sic!)

W całym spektrum, od gamma do podczerwieni i radiowego ... ba, nawet jedną transmisję obcych wyłapał i odszyfrował, message brzmiał: "łi welcome Chuck Norris"

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.