Skocz do zawartości

Star Party Jodłów 2009 - relacje ze zlotu


mpp

Rekomendowane odpowiedzi

...Piotrek, to ND5 czy już dla zawodowców ND3,8?

 

No oczywiście że ND3.8, w końcu to sprzęt do astrofoto, nie do wizuala :ha:

 

Posty połączone przez moderatora

Najgorsze jest to, że po powrocie do domu zobaczyłem wyciętych w tej foli kilka okręgów :ha:

Trzeba będzie zmierzyć ich średnice i dochodzić na czyj to sprzęt :Boink:

Edytowane przez Pepin Krootki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile przy wizualu środki ostrożności są nikłe, to przy astrofoto trzeba było wykazać się nie lada umiejętnościami w kwestii dziennej ochrony sprzętu :ha:

 

IMG_0688.jpg IMG_0689.jpg IMG_0690.jpg IMG_0691.jpg IMG_0692.jpg

 

Brakuje jednego stanowiska, które zostało na dzień po prostu schowane w pościel :D

 

Przepraszam. Mój ma czapeczkę. To nie dla ochrony. To moda :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Brakuje jednego stanowiska, które zostało na dzień po prostu schowane w pościel biggrin.gif

 

 

Jezeli to o moim mowa, to niezbędne jest sprostowanie. ;) Nie w pościel, a w koc. :) A tak w ogóle to nie rozdają tylko kradną, nie w Erewaniu tylko w Moskwie i nie zegarki tylko wołgi ;)

 

Pozdrawiam.

 

IMG_4399.jpg

 

IMG_4398.jpg

 

;)

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku , sześdziesiątka żyje i ja też żyję :) Moja mniejsza aktywność wiąże się z tym że pod samym nosem wybudawali miasteczko handlowe , pełno sklepów , setki latarń a takiego kolosa nie będę woził za miasto . Właściwie to marnotrawsto sprzętu , bo nie mogę go używać . Może odstąpię go w dobre ręce , zobaczymy . W każdym razie jestem z Wami i serdecznie pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh.... tak czytam, patrzę na fotki. Do tego relacja Wimmera z powrotu do Jodłowa - minął dopiero tydzień a tu mam wrażenie, że już rok - tak bym chciał znów.

 

To był mój pierwszy zlot. Zawsze czytając relacje z poprzednich trochę się dziwiłem temu entuzjazmowi i "zajaraniu" ogólnemu. Teraz już się nie dziwię - przeszedłem na jasną strronę mocy :helo: Trzeba pojechać aby to poczuć, zrozumieć. Ma-sa-kra. Tylko siła wyższa może zmusić mnie do opuszczenia kolejnych. Powtórzę jeszcze to co wszyscy świetnie wiedzą: ludzie, atmosfera, tony sprzętu, wspólne obserwacje. Bezcenne :Beer:

 

Tyle moich skromnych i nie za odkrywczych przemyśleń. Poniżej kilka fotek a wśród nich rodzynek - fotka z centrum Międzylesia - rodzynek, bo OIDP nikt tu jeszcze takiej nie zamieścił ;) a było nie było, w końcu to bliska okolica :]

IMG_0112.JPG

IMG_0114.JPG

IMG_0115.JPG

IMG_0116.JPG

IMG_0117.JPG

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.