Skocz do zawartości
Adam_Jesion

Konkurs na nazwę marki rozstrzygnięty

Promowane odpowiedzi

wimmer    3258

Dobre! Podoba mi się!

Gratulacje dla wszystkich, którzy przyłożyli się do wymyślenia EXO! :helo:

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sawes1    656

Zajefajne logo. Od razu rzuca się w oczy. Gratulacje :Salut:

Zaraz, zaraz... A dlaczego nie mogłoby zostać takie jak na górnej fotce? Dla mnie jest bardzo fajne. Wściekłe kolory od razu rzucające się w oczy. Z miejsca wiadomo z jaką marką ma sie doczynienia. Gdybym spojrzał pierwszy raz na propozycje poniżej, miałbym problem z rozszyfrowaniem nazwy. Szczególnie z tą najniższą.

Edytowane przez sawes1
  • Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EDWIN82    8

bardzo fajna nazwa gratuluje!latwo wpada w ucho i latwo ja zapamietac :szczerbaty:.Teraz tylko pozostaje zyczyc Wam powodzenia oby wasze teleskopy zawojowaly swiat :yahoo:

Edytowane przez EDWIN82

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PawelBe    1041

Jednym słowem świetne. Gratuluje!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam_Jesion    9326

Zajefajne logo. Od razu rzuca się w oczy. Gratulacje :Salut:

Zaraz, zaraz... A dlaczego nie mogłoby zostać takie jak na górnej fotce? Dla mnie jest bardzo fajne. Wściekłe kolory od razu rzucające się w oczy. Z miejsca wiadomo z jaką marką ma sie doczynienia. Gdybym spojrzał pierwszy raz na propozycje poniżej, miałbym problem z rozszyfrowaniem nazwy. Szczególnie z tą najniższą.

To jest jedno i to samo logo, tylko w różnych wariantach. Jak chciałbyś wygrawerować logotyp z górnego zdjęcia w CNC? ;) Różne formy używa się zależnie od możliwości technicznych. Wizual na górze jest tylko po to, żeby zagaić "klimat" - czyli forma "najbogatsza" znaku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PawelBe    1041

To jest jedno i to samo logo, tylko w różnych wariantach. Jak chciałbyś wygrawerować logotyp z górnego zdjęcia w CNC? ;) Różne formy używa się zależnie od możliwości technicznych. Wizual na górze jest tylko po to, żeby zagaić "klimat" - czyli forma "najbogatsza" znaku.

Adam, zróbcie naklejki z taką grafiką, świetna jest. Ja osobiście mam naklejone kilka różnych "astro" naklejek (np. na jakiejś skrzyni itp)

Pozdrawiam

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
*Wojtek*    6956

Logo jak logo, ważne raczej to do czego będzie przyklejone ;). Gratuluję ! Ładnie wygląda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sawes1    656

Grawerowanie - jak najbardziej, ale na pudełkach, fakturach, materiałach promocyjnych itp. - górny wariant. Nie będzie chyba wielkim problemem naklejanie naklejek holograficznych z mieniącym się logo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GSP    6

:astronom:

WOW

Oczywiście teraz w głowie mam tylko "czemu na to nie wpadłem? to takie oczywiste" :D

Gratulacje za świetną nazwę i logo i gratulacje dla zwycięzców - oby mieli kupe frajdy z nagród :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
madrax    7

brawo,brawo,

pięknie,pięknie.

gratuluję Ci Marko pięknego imienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
perm    46

Ładne to logo. Pomysł połączenia z symbolem nieskończoności też robi wrażenie. Exo jednak już istnieje jako nazwa. Choćby tego: EXO. Są też inne. Jeżeli to akceptujecie to ok.

Edytowane przez perm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam_Jesion    9326

Ładne to logo. Pomysł połączenia z symbolem nieskończoności też robi wrażenie. Exo jednak już istnieje jako nazwa. Choćby tego: EXO. Są też inne. Jeżeli to akceptujecie to ok.

Akceptujemy. Jobs też jakoś nazwę Jabłko zaakceptował :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
majkii2001    26

heh jeżeli ∞ oznacza nieskończoność to mogła być taka nazwa :D KAC∞ czyli kac w nieskończoność :D

ale wracając do tematu to nazwa nawet mi się podoba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Iluvatar    1291

Gratuluję świetnego wyboru. Co do naklejek, to od razu się piszę, jeśli takowe powstaną.

A i zwycięzcą należą się brawa za pomysł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ZbyT    2734

dobra nazwa, łatwo zapamiętać i wpada w ucho ... i oko też B)

oby przyniosła szczęście przedsięwzięciu i marce

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta