Skocz do zawartości

Forum Astromaniak - ogłoszenia, problemy, wnioski, zapytania


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Edgens napisał:

Osobiście nie znam takiego Admina , który byłby idealnym dla wszystkich. Nawet ci najlepsi czasem nie pasują komuś. W związku z powyższym , każdy ma wolny wybór dla siebie najlepszego Forum.

A dlaczego miałbym po 16 latach szukać sobie innego forum? Lepiej zmienić admina na takiego, który potrafi zarządzać forumową społecznością.

 

58 minut temu, Edgens napisał:

Nawet mnie nie znasz osobiście , więc w czym rzecz?

Nie oceniam Cie jako osoby, tylko użytkownika i admina forum internetowego. 

A po "popisie" który dałeś kiedyś na AM, nie jesteś na liście osób do poznania.... I lepiej dla Ciebie, żebym nie przytaczał tu twojej "twórczości" ;) 

 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wzorzec Ideałów.Tak się składa że też znam Cię z Astromaniaka dobrze jak i inni użytkownicy. Śmiechu warte że to ty piszesz , szczyt bezczelności.

Miłych pogadanek życzę. Bardzo pouczający temat macie m.in. o dwulicowości co po niektórych ludzi.

Uciekam stąd czym prędzej od znudzonych i nie wiedzących co z życiem i wolnym czasem robić znudzonych co po niektórych ludzi.Astropolis to fakt Silną Moderacją stoi. Dlatego tutaj wielu z was sobie na pewne sprawy nie pozwoli. Delikatnie tykają co po niektórzy ważąc skrupulatnie co mogą a czego nie. Tak powinno być na Forum. Umiejętnie wprowadzona pozytywna i dobrze, wyważona dyscyplina.

Pozdrawiam Krzysztof.

Edytowane przez Edgens
  • Zmieszany 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, krzychb napisał:

Nie przejmujcie się.... Mnie też zbanowali po dziesięciu latach....  I wielu, wielu innych jak np. Waldix .... I bardzo dobrze. Niech sobie ta banda lajkoników sama zostanie na AM. Niech wywalą wszystkich a pozostaną jedynie Krzysztof_P z Wosiem... Niech sobie handlują między sobą, sprzedają i odkupują......... A apogeum niech ucieleśni się w akcie, w którym jeden zbanuje drugiego i tym samym AM odejdzie tak jak odszedł jego twórca..... Bo forum w tej formie to obraza również i dla śp. P. Janusza..

Szanownego Pana Proszę i to szybciutko o publiczne sprostowanie sprawy. Po pierwsze była rezygnacja z członkostwa na Forum Astromaniak a po drugie , Szanowny Panie To: Kolega Waldix Waldek , jest moim dobrym kolegą od szeregu lat i jesteśmy w stałym i  ciągłym kontakcie telefonicznym. Mało , ponadto posiadam w domu Waldka sprzęt Astro , który wysłał do mnie z prośbą o pomoc w sprzedaniu tego na naszych giełdach , gdyż pracuje za granicą i cierpi na brak czasu. Po trzecie kolega Waldek oświadczył mi iż aktualnie nie chce być użytkownikiem Forum Astromaniak. Choć namawiałem Waldka do stałego i aktywnego członkostwa. W związku z powyższym to co Szanowny Pan tu wypisuje m.in. pod moim adresem to karygodna bzdura. Proszę o publiczne sprostowanie sprawy. Jeżeli działa tu tak sprawnie moderacja , to również Proszę o interwencję. Gdyż moja osoba jest przez tego Pana nieprawdziwie i niezgodnie z rzeczywistością stawiana w złym i wręcz odwrotnym świetle. Jak Panowie chcecie skakać na odległość , to przemyślcie co piszecie , gdyż koń by się uśmiał co wypisują tu co po niektórzy zawodnicy. Ustawcie się sami do pionu a potem drugiego ustawiajcie. Parodia i komedia , co po niektórych wręcz publiczna kompromitacja. Nie omieszkam Waldkowi wspomnieć co tu Pan Szanowny publicznie wypisuje. Akurat będę Waldkowi odsyłał jego okulary LOA 32mm. Pofatyguje się i zadzwonię do Waldka przed wysyłką okularów. A Panu koledze zalecam na głowę zimny kubeł wody.Następna Kompromitacja Publiczna do potęgi n-tej!!!!!

Pozdrawiam Krzysztof.

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, count.neverest napisał:

Z takich ciekawostek związanym z Astromaniakiem to chciałbym zwrócić po raz kolejny uwagę, że astrokrak działa od dwóch miesięcy. Ktoś może położyć ten sklep?

Cześć.

Tak wiemy o tym. Sygnalizowałem to dwukrotnie synowi Janusza Karolowi. Jednak nie znam dokładnie szczegółów w czym problem. Że Karol nie może w to zaingerować. Ponownie informowałem go o tym dwa dni temu.

Pozdrawiam Krzysztof.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2021 o 23:05, anatol napisał:

Bzdura. Sugerujesz winę po obu stronach a to nieprawda. 

Jestem na  Astromaniaku od paru lat ale takiej zajadłości jeszcze tam nie było. 

I jeszcze jedno - zawsze byłem (i jestem) zwolennikiem wolnego rynku i krytykowałem forumowe przejawy prób jego regulacji i zawsze stawałem murem za Krzysztofem_P, który jak powszechnie wiadomo handluje sprzętem do czego ma pełne prawo, bo teleskop to taki sam towar jak każdy inny. 

Ale ostatnio bardzo mocno mnie zastanawia czy Krzysztof nie wykorzystuje jednak forum w celach lobbingowych. 

Jak powiedział kiedyś klasyk z mównicy sejmowej czyli Janusz Korwin-Mikke "jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze". 

Cześć Anatolu 

Zejdź na Ziemię , jaki lobbing , jakie pieniądze. Tak się zastanawiam co to się w tych głowach ludziom potrafi rodzić. Znasz mnie tyle lat i wiesz nie od dziś i nie od wczoraj. Iż roszady sprzętem i przerzucanie go ciągłe to u mnie standard i że temu końca nigdy nie będzie. Takie mam upodobania , bez względu na to co kto sobie o tym myśli. Okularów setki , teleskopów też , mniej Maków około pięćdziesięciu w tym większość Intesów i Refraktorów ED  i APO również , trochę mniej. Czy ja komuś piszę publicznie że handluje sprzętem , poczytaj giełdy , jakie sprzęty do focenia nieba i za ile dla przykładu ludzie sprzedają. Nie wspomnę już o zachodnich giełdach , co za jakie krocie się sprzedaje. Każdy ma swoje upodobania , ja nie przywiązuję się do instrumentu na lata. Lubię kupić , pooglądać , poznać , ocenić , sprzedać i szukam nowej dla siebie zabawki. Co w tym złego , nie ściągam sprzętów prywatnie typowo na handel. Jak już coś kupuję , to przede wszystkim z myślą o sobie. Celem jest praktyczne poznanie , sprawdzenie w wizualu na niebie.Poznanie kolejnej maszynki. Czy to tak kogoś bardzo boli? Aktualnie mam w domu pięć drogich Teleskopów od kolegów , powierzonych mi do serwisu , umycia optyki i potem poprawnej kolimacji i sprzedaży na giełdzie. I co ty na to , wartość sprzętu co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie mogę ich sprzedawać na giełdach? Tylko dlatego że co? Że mam dbać o to aby ktoś nie zarzucił mi handlu zarobkowego? Niech każdy pilnuje własnych spraw. Ja nikomu nie wnikam co kupuję a co sprzedaje. Po to są giełdy , aby sprzęt migrował pomiędzy jego użytkownikami , więc może wyjdź z inicjatywą aby takowe giełdy zostały zlikwidowane. I myślę nie pisz swoich wymyślonych teorii , tylko zajmij się sobą i własnymi sprawami. Ja ci nie liczę niczego i nie zamierzam wcale. Jak boli cię od tego głowa to nie zaprzątają sobie tym głowy. Mnie nie zmienisz a relacje możesz poprawić lub pogorszyć pomiędzy nami.

Pozdrawiam Krzysztof.

Edytowane przez Edgens
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
  • Paether odblokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam, niestety nie wiem jaka jest tego przyczyna, mogę tylko zgadywać - problem po stronie hostingu.
Tutaj tylko @lulu - opiekun techniczny Astromaniaka, może odpowiedzieć.

EDIT: czyli dobrze się domyślałem widząc odpowiedź lulu.

 

Edytowane przez Lukacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
3 minuty temu, Magnetar napisał:

Coś musi być źle skonfigurowane.

Raczej nic nie jest skonfigurowane i ktoś musi to ogarniać ręcznie. Tylko pewnie ci co by nawet chcieli, to nie mają uprawnień.

Edytowane przez Krzysztof z Bagien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po prostu nie ma skryptu w crontab-ie dodanego i tyle. Robią to ręcznie. Ja mam też ustawione, że robię ręcznie i nie mam z tym problemu, ale u mnie tak ma być. Ciągle przychodzą powiadomienia, że się zbliża ten czas i nigdy nie zaspałem:emotion-5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że tam się dzieje coś więcej.

Nigdy na mojej Operze nie miałem problemu z Maniakiem w przypadku braku certyfikatu (w momencie gdy ludzie takie coś zgłaszali), kilka dni temu przeglądarka zapytała mnie czy chcę kontynuować na niezabezpieczonej stronie i spokojnie wszedłem. Od wczoraj (albo przedwczoraj), strona główna AM i różne podstrony ładują się w sposób zupełnie losowy - raz szybko, raz wolno, często wcale :g:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.