Skocz do zawartości

Wydaję książkę i szukam sponsora (-ów)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Panowie!
Na razie liczę na jednego, dwóch, czy trzech, czy nawet pięciu pojedynczych Sponsorów. Jeśli nie znajdę, to zorganizuję akcję crowdfundingową i ogłoszę ją również na forum!

I zapomniałem dodać jedną ważną rzecz: Książka będzie wydana oczywiście profesjonalnie, a więc będzie ją można znaleźć na półkach wielu księgarń, także tych dobrze znanych, dużych sieci księgarskich.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo, mocno gratuluje i trzymam kciuki za powodzenie. Od siebie mogę dodać, że jeśli będziesz organizował inne wsparcie niż sponsoring to i ja się chętnie dorzucę.

 

PS. No i oczywiście będę jednym z pierwszych którzy książkę zakupią.

 

Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo chętnie Cię wesprę finansowo. Po tym krótkim opisie, który dodałeś - wiedz, że trafiłeś w mój gust i chcę być jednym z pierwszych nabywców :) Jeśli jesteś zainteresowany to odezwij się na PW. Pozdrawiam!

Edytowane przez methical
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego piszesz o debiucie? Przecież jedną książkę już wydałeś

kilka razy ją przeczytałem

 

swoją drogą niedawno zastanawiałem się czy porzuciłeś pasję pisarską bo coś ucichłeś ;)

jakbyś zmienił zdanie odnośnie sponsoringu to na pewno się dorzucę

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo, kurde czekam z niecierpliwością na książkę i na pewno też będę jednym z pierwszych którzy ją nabędą. Ha! Może kiedyś dostanę ponownie osobistą dedykację :))

Jeżeli jednak wyjdzie społeczna akcja - to też się dorzucę :) Alee póki co 3mam kciuki za jednego dobrego sponsora :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dlaczego piszesz o debiucie? Przecież jedną książkę już wydałeś

kilka razy ją przeczytałem

 

Cześć!

Tak, racja, Zbyszku. Aczkolwiek tamta, to w zasadzie malutki, prywatny nakład. To było raptem 50 sztuk, które rozdałem przyjaciołom i znajomym, jako prezent, czy tak po prostu.

Tymczasem "Nieistotne" będzie wydane już profesjonalnie. Książka pojawi się na półkach księgarń w działach z nowościami. I jeśli spotka się z zainteresowaniem czytelników, to będzie widoczna przez trzy lata, albo i dłużej.

Przeszedłem też bardzo długą drogę od pierwszej "publikacji" do mojej obecnej książki. Patrząc z perspektywy czasu, "Wróć, mój bohaterze", to w zasadzie smutna opowiastka, ot historia na dwa wieczory, a "Nieistotne" to już coś zdecydowanie więcej: Tutaj fabuła jest już wielowątkowa i poprowadzona na kilku płaszczyznach. Prócz tego, co napisane, jest jeszcze to, co nie zostało napisane, a co trzeba przemyśleć samemu. Zawoalowaną część fabuły trzeba też sobie samemu dopowiedzieć. Wydaje mi się, że będzie nad czym myśleć. No i kurde! W druku to wyjdzie ze 290 stron! :)

 

Jak zabrzmiało niezbyt za skromnie, to przepraszam ;)

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wimmer równiez od siebie coś dorzucę jeśli będziesz potrzebował sponsorów w większej ilości niż max kilku.

Tak mnie zaciekawiłeś tą książką, że czekam aż się pojawi na półkach w księgarniach :)

Jest może jakaś możliwość, by przeczytaż "Wróć, mój bohaterze"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo, a jak ma wyglądać sprawa dystrybucji?

Rozumiem, że kwota, której potrzebujesz to połowa kosztów wydania, a wydawnictwo, z którym prowadzisz rozmowy zajmie się obecnością twojej książki w księgarniach?

Czy też to ma wyglądać jakoś inaczej?

 

I jeszcze insza sprawa - czy myślałeś o debiucie w ebooku? To jest dopiero rozwijający się rynek, ale po pierwsze - łapie powoli coraz większy zasięg, a po drugie - koszt debiutu cyfrowego jest nieporównywalnie mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.