Skocz do zawartości

20-ty Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - zapisy !!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

PRZYPOMINAM O WASZYCH ZDJĘCIACH. JUŻ MOŻNA EDYTOWAĆ :P

 

W dniu 28.02.2023 o 12:04, Ursula napisał(a):

BEST FOTY ASTROZLOTY ?️

 

Wraz z @Adamo planujemy zrobić pamiątkowy plakat z 20-letniej historii wiosennych astrozlotów.

Chcemy go utworzyć z WASZYCH ulubionych zdjęć.

Wybierzcie do 20 najlepszych.

Zdjęcia muszą być ostre, przedstawiać sytuacje z astrozlotów, zawierać bohaterów. Nie umieszczajcie zdjęć kosmosu ani pejzaży. 

Wrzucajcie zdjęcia do utworzonego katalogu:

https://drive.google.com/drive/folders/1P7FK44jKCjL--lkp8rL-7E-dx4x-kAGd?usp=share_link

Trzeba zalogować się do konta google. Tak zostanie, bo jednak nie chcemy by dodawanie zdjęć odbywało się zupełnie anonimowo.

 

Wybierzemy subiektywnie najlepsze.

Umieszczając zdjęcia wyrażasz zgodę na użycie ich do pamiątkowego plakatu.

Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za ból d. jeśli ktoś wypadł na zdjęciu nie tak jak chciał :D

Wybierzemy jednak jak najbardziej korzystne oblicza, bo też nam zależy by plakat był ładny i fajny.

Zrobimy jeden duży plakat, plik z plakatem będzie dostępny dla każdego zlotowicza.

 

Zróbmy razem super pamiątkę!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz, Hans napisał(a):


Genialne. Serio, przebija o kilka klas wszystkie pozostale koszulki jakie pojawily sie na zlotach.

 

Pozdrawiam.

 

Bardzo dziękuję :)
To ma też ten dodatkowy atrybut w postaci "memiczności". Myślę, że nie wszyscy znają tą serię ze "średniowiecznymi memami", ale duża część osób siedzących mocno "w internetach" doceni żart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wimmer napisał(a):

Jeszcze w temacie projektu na koszulkę... :D (to oczywiście dla żartów)
Wczesnośredniowieczny obraz wyszywany na płótnie ukazujący miłośnika astronomii pokazującego gwiazdozbiory zaciekawionej gawiedzi.

Poproszę tą z gwiazdą Bentley`emską.

Edytowane przez _Spirit_
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, doceniam także te średniowieczne. Pomysł ciekawy, tylko trzeba by go zaaranżować w nieco innym układzie elementów plus jakiś astroprzyrząd. Robota dla zaawansowanego rysownika, grafika, poligrafa, bo te twoje to jakiś haft.
 

Słuchajcie, może nas wszystkich pogodzi robota AI w tym względzie? ..bo ja nie mam jeszcze takich umiejętności ;)

Jak ktoś umie te AI odpowiednio zaprzęgnąć do roboty niech zrobi test i opublikuje tutaj. Ciekaw jestem efektu.

Edytowane przez soczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

7 minut temu, soczi napisał(a):

Tak, doceniam także te średniowieczne. Pomysł ciekawy, tylko trzeba by go zaaranżować w nieco innym układzie elementów plus jakiś astroprzyrząd. Robota dla zaawansowanego rysownika, grafika, poligrafa, bo te twoje to jakiś haft.

[...]

 

:D To nie ma nic wspólnego z haftem ani zaawansowanym rysownikiem. Wierz mi :D To wszystko jest tylko grafiką.

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, panasmaras napisał(a):

W sensie, Tkanina z Bayeux nie ma nic wspólnego z haftem? ;) 

 

Nie wiedziałem, że trzeba będzie doprecyzować :) Doprecyzowuję więc: Nie, ta powyższa grafika, którą zaprezentowałem nie ma nic wspólnego z haftem. To znaczy ma, ale nie w tym sensie :D

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to pewno fotomontaż, ale poligraficznie trudne do wydruku, więc trzeba by mieć rysownika co by podobnie wyrysował lub przetransformował stare w fajną kompozycję w stylu średniowiecznym co ładnie by się drukowała. Jak to potrafisz to droga wolna. Ja już jestem nieco zmęczony projektowaniem swej koszulki zlotowej, więc konkurencji ci nie zamierzam robić.

 

Adamo, kiedy ostateczny termin składania zgłoszeń konkursowych?

Edytowane przez soczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlot się nie wybieram, ale... @wimmer ostatnie pomysły SUPER!

Świeże, z dużą dawką humoru i oryginalne! Nosiłbym jako nie zlotowiec ;) 

 

5 godzin temu, soczi napisał(a):

Słuchajcie, może nas wszystkich pogodzi robota AI w tym względzie? ..bo ja nie mam jeszcze takich umiejętności ;)

Jak ktoś umie te AI odpowiednio zaprzęgnąć do roboty niech zrobi test i opublikuje tutaj. Ciekaw jestem efektu.

 

AI (nie)poradziło sobie tak :P 

 

Zrzutekranu2023-04-11o19_54_38.thumb.png.6ec8f1fa3fe934a66857066a2a57108b.png

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wimmer napisał(a):

Fajnie te sprzęty wpasowałeś :) Mógłbym je nawet uczynić haftowane! Ale poczekajmy, który projekt wybierze szef.

Te grupki postaci aż się proszą, by tam wstawić stolik z laptopem, jakiegoś dobsa, wielką lornetkę kątową, coś kratownicowego oraz apo na czerwonym AM5 itp!

Może jeszcze w tle @panasmaras na rowerze?

 

Będzie pięęęęękna koszulka. Za 20 lat na aukcjach osiągnie zawrotne ceny.

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci z laptopem to są tacy zieloni astroadepci co to nadal gwiazdozbiorów nie rozróżniają nawet po spojrzeniu w Stellarium. Ci z tyłu, rękoma pokazują, że się sprawy nawet nie tykają.

Ten ostatni na lewo to się łapie za głowę myśląc "Rany boskie. Co to za szalone hobby?", mogła to by być też czyjaś żona, która myśli sobie "Rany, co za zbiegowisko chłopów dla kilku gwiazdek na niebie. Ja tam wolę gwiazdy w TV oglądać" ;)

 

Pomysł na poprawki, genialne. Marcin :)

 

Jakby jeszcze zamiast "kropel" jakieś "bardziej gwiazdy" wyhaftował wimmer i da się to wydrukować czytelnie to jestem za.

Edytowane przez soczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.