Skocz do zawartości

20-ty Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - zapisy !!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Literki się jeszcze spolszczy bez problemu, dorabiając ogonki ;)  a 2X w takiej zlepionej formie to celowy zabieg. Ma właśnie wyglądać niebanalnie.

 

EDIT w nawiązaniu do posta poniżej:
Zaaranżowane na nowo w poprzednim poście z obrazkami :)
Pozdrawiam i dziękuję za uwagi.

 

Edytowane przez soczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niebanalność" zaburza odbiór treści. 

Dla nas wszystkich to jasne, że chodzi o XX, ale czy dla osoby postronnej będzie yo takie oczywiste? 

Nic na siłę. Luzna sugestia. 

Ja jednak postarałbym się by uwypuklić fakt 20 zalotu w formie nie budzącej wątpliwości. 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, zaaranżowane na nowo i myślę, że więcej nie ma potrzeby grzebać przy tej kompozycji. Osobiście to jest dokładnie to co chciałem ująć na obrazku - kompletną, bieszczadzką scenerię zlotową przy użyciu niebanalnej techniki rysowania.
Dziękuję wszystkim za miłe słowa. To motywuje by dalej się rozwijać w tym graficznym hobby i podejmować nowe wyzwania :)
 

biesz-extra4.png.aad3b7a0d9558749c6ea18ac5ee3b4db.png

Edytowane przez soczi
  • Lubię 5
  • Kocham 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na nagrodach tak bardzo nie zależy. Dla samej idei estetycznej koszulki, jeśli mój wzór się komuś podoba mogę podarować go całkiem darmo. A że niektórych przeraża przytłaczająca ilość moich wersji to informuje, że to moja metoda działania by stworzyć finalnie coś ulepszonego, oczywiście nadal po mojemu.

Edytowane przez soczi
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, soczi napisał(a):

Mi na nagrodach tak bardzo nie zależy. Dla samej idei estetycznej koszulki, jeśli mój wzór się komuś podoba mogę podarować go całkiem darmo. A że niektórych przeraża przytłaczająca ilość moich wersji to informuje, że to moja metoda działania by stworzyć finalnie coś ulepszonego, oczywiście nadal po mojemu.

nie odbierz mojego wcześniejszego wpisu jako złośliwość - mi również podobają się te projekty.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, wimmer napisał(a):

Mogę jeszcze zaproponować projekt typu "instrukcja obsługi zlotu i zlotowicza" :)
Dwie wersje.

 

koszulka-XX-zlot-5.thumb.jpg.945985c6496625b44574df83633e56d9.jpg   koszulka-XX-zlot-6.thumb.jpg.f44fd5a7c262445f4f558073084c8761.jpg

XX-zlot-5.thumb.jpg.13fa03b243633512f51bf200127ca038.jpg   XX-zlot-6.thumb.jpg.5cebd21146323c468d98cde941ec00ab.jpg

Jeżeli nie przejdzie to fajnie by było zrobić taki kubek (może nie koniecznie na XX zlot - może pominąć wydarzenie i datę). Zrobiłbym 2 rzędy "piktogramów" , dołożył jeszcze 1 żeby było parzyście (np coś ze szkoleniami, ogniskiem lub Słońcem) i cacy. Cała kwintesencja zlotów w ręce a w środku kawka :) 

Edit. Tak teraz się zastanawiam, jeżeli miałaby być koncepcja kubka to jednak dołożenie 1 ikonki mogło by sprawić że będzie tego za dużo po obwodzie. To może lepiej by wyglądało jakby 1 odjąć.. tak głośno myślę. 

Edytowane przez wismat
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wismat napisał(a):

Jeżeli nie przejdzie to fajnie by było zrobić taki kubek (może nie koniecznie na XX zlot - może pominąć wydarzenie i datę). Zrobiłbym 2 rzędy "piktogramów" , dołożył jeszcze 1 żeby było parzyście (np coś ze szkoleniami, ogniskiem lub Słońcem) i cacy. Cała kwintesencja zlotów w ręce a w środku kawka :) 

 

Jasne! Projekt oczywiście można rozwinąć w ten, czy inny sposób, podmienić "ikonki" albo dodać nowe. Myślę, że ognisko to fajny pomysł! Jak pojawi się chęć wykorzystania tego projektu, to nie ma sprawy, możemy wtedy pokombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Darek_B napisał(a):

Zbiorę od Was uwagi i jak będzie możliwość skoryguję projekt.

Ja bym np chciał, alby obie mapy nieba były przesunięte na północ - co to letnie niebo bez Orła i Łabędzia, co to za zimowe bez Byka i Woźnicy

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2023 o 11:59, Marcin_G napisał(a):

WIEM JAK ZROBIMY (znów ten mój geniusz....)

 

Każdy przyjeżdża na zlot ze swoją własną koszulką zlotową, a po zlocie - jak po meczu - wymieniamy się koszulkami :)

 

:groupwave:

 

Dobry powód, by jednak żonę zostawić w domu.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.