Skocz do zawartości

20-ty Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - zapisy !!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Behlur_Olderys napisał(a):

Czy na zlocie można robić "wyprzedaż garażową"? Chodzi mi głównie o kwestie formalno-prawne oraz etyczno-moralne :D

Były już wiele razy, ale raczej kameralnie*.

 

* tradycyjnie wychodzi około kg złączek lub innego szpeja na kg żywej masy zlotowicza.

Tak wiem mam fory ale pomogę komuś coś sprzedać gdyby pozbywał się np. przeciwwag. :)

 

ps. Co do kwestii moralnych: odpowiedni % z zysków dla Adamo pozwoli uniknąć kaca moralnego.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tomekL napisał(a):

@Adamo to jeszcze odnośnie przypomnienia o płatności. Ja nie zapłaciłem a o płatności nic nie dostałem, nawet spamu. Tak sobie pomyślałem, że to pewnie promocja za wieloletni udział w Zlocie ;)

Ha to się upewnij czy jeszcze jesteś :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Krzysztof z Bagien napisał(a):

Adam to robi ręcznie zapewne, więc może chwilę potrwać. Ja mam potwierdzone, ale płaciłem ze dwa tygodnie temu.

Tak, ładuje paczki przelewów ręcznie.

Potrzymam Was trochę w niepewności, a co?..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Behlur_Olderys napisał(a):

A ja mam zupełnie inne pytanie:

Czy na zlocie można robić "wyprzedaż garażową"? Chodzi mi głównie o kwestie formalno-prawne oraz etyczno-moralne :D
Bo wyobrażam sobie, że jakbym rozłożył na stoliku przed domkiem nr 6 trochę szpeju, co mi się nazbierało w atrakcyjnych cenach, to może ktoś by się skusił na to czy na owo.
Ale żeby potem mnie policja i/lub skarbówka i/lub administracja ośrodka nie pociągnęła do odpowiedzialności :)

Masz na to ochotę to sprzedawaj i chętnie ktoś coś kupi.

To nasz zlot i nie raz były takie wyprzedaże.

Zachęcam wszystkich, zróbmy giełdę gadżetów astro.

  • Lubię 7
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to wszystko rozstrzygnięte. Kiedyś może także moją wizję na koszulkę zlotową się gdzieś zrealizuje (spotkań w ciągu całego roku przecież nie brakuje), ale pewno bardziej już w takim stylu :)  Pozdrawiam. Czystego nieba.


zlot-nibylandia.png.1d05e9f2dc8b063ebc2a731f241deabb.png

Edytowane przez soczi
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zamieściłem w "Markecie" w "Usługach" propozycję wykonania pioruno-wieszaka.

Na zlot do Bukowca nie przyjadę na dłużej ale gdyby ktoś zamówił sobie taką dodatkową pamiątkę

z jubileuszowego zlotu to mogę w któryś dzień przywieźć do Bukowca (może bym się na wizuala załapał 😁).

 

 

Odpadają oczywiście koszty wysyłki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiątkowy plakat z 20-letniej historii wiosennych astrozlotów.

Chcemy go utworzyć z WASZYCH ulubionych zdjęć.

Wybierzcie do 20 najlepszych.

Zdjęcia muszą być ostre, przedstawiać sytuacje z astrozlotów, zawierać bohaterów. Nie umieszczajcie zdjęć kosmosu ani pejzaży. 

Wrzucajcie zdjęcia do utworzonego katalogu:

https://drive.google.com/drive/folders/1P7FK44jKCjL--lkp8rL-7E-dx4x-kAGd?usp=share_link

Trzeba zalogować się do konta google. Tak zostanie, bo jednak nie chcemy by dodawanie zdjęć odbywało się zupełnie anonimowo.

 

Wybierzemy subiektywnie najlepsze.

Umieszczając zdjęcia wyrażasz zgodę na użycie ich do pamiątkowego plakatu.

Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za ból d. jeśli ktoś wypadł na zdjęciu nie tak jak chciał :D

Wybierzemy jednak jak najbardziej korzystne oblicza, bo też nam zależy by plakat był ładny i fajny.

Zrobimy jeden duży plakat, plik z plakatem będzie dostępny dla każdego zlotowicza.

 

Zróbmy razem super pamiątkę!

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2023 o 23:44, Marcin_G napisał(a):

A u mnie tym czasem dziś zrobiła się pierwsza część ilustracji do wykładu/referatu. Chętni do testów precyzji guidingu na miejscu - mile widziani 

FX309777.JPG

 

 

@teleskopy.pl teleskopy.pl zapowiadały kiedyś test/recenzję SharpStara MarkIII - jeszcze innego montażu harmonicznego. A gdyby tak taki montaż dołączył do Twoich testów Marcinie? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dobrychemik napisał(a):

 

@teleskopy.pl teleskopy.pl zapowiadały kiedyś test/recenzję SharpStara MarkIII - jeszcze innego montażu harmonicznego. A gdyby tak taki montaż dołączył do Twoich testów Marcinie? :)

Dwa fajne montaże podane na tacy i jeszcze mu mało!......

 

A tak poważnie, ponieważ oba AM5 i NYX są moje, mogę na spokojnie przygotowywać test. Teraz, na tydzień przed zlotem - z pewnością nie zdołam nawet pobieżenie zapoznać się z tym SS (trochę głupi ten skrót)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pablito napisał(a):

Dotarło właśnie uzbrojenie na Specjalną Operację Grillową 😉 


 

259527F4-7616-4629-9EF4-E53715C3E1BB.jpeg

A czy jest tam coś dla nie smakoszy złotego trunku  a smakoszy innych napojów o wysokim zwrocie inwestycji takich ok 40 %  ? ;) :D 

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.