Skocz do zawartości

Dowcipy


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, M4teusz napisał:

A ten obrazek po przetłumaczeniu nie brzmi tak?:

-Nie możemy porwać tamtego gościa.

Wygląda jak wampir.

-Jakiego gościa?

A to chyba z tego samego powodu, jak w filmach. Oryginał swoje, dubbing swoje :heehee:... Dwie proste równoległe. 

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Darek_B napisał:

Trochę przypomina mi (bo mieszkałem niedaleko) słynne we Wrocławiu "sedesowce" czyli przykład brutalizmu w architekturze.

 

Fakt, komuniści chcieli być awangardowi ale im z deczko nie wyszło. Tylko bardziej zacienili ludziom tamte, dość małe mieszkania - byłem w jednym prawie sto lat temu ;)

 

Co za przypadek. Dziś na gazeta.pl dali ten materiał co zamieszczam.

 

***

a jeszcze dowcip:

***

Dziennikarz do wielkiego wygranego na loterii;
- Co pan zrobi z tą fortuną?
- Część przeznaczę na jedzenie, picie i szaleństwa z ładnymi dziewczynami w luksusowych hotelach.
- A co z resztą pieniędzy?
- Resztę roztrwonię!

 

 

 

 

 

 

brutalizm___.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wraca kobieta z zakupami.
Torby ciężkie, rączki się prawie urywają.
Wchodzi na klatkę schodową bloku przez ciężko otwierające się drzwi.
Tam wyskakuje przed nią ekshibicjonista i rozchyla płaszcz.
A kobieta:
- O masz! Jajek nie kupiłam!

 

 

 

 

  • Lubię 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostała kobieta skierowanie na szczepienie przeciwko covid-19 na 2030 rok. Ale dokładna data jakoś zamazana. 

Dzwoni więc do NFZu i prosi o podanie dokładnego terminu mówiąc: 

"bo ja mam na ten sam rok skierowanie do endokrynologa i nie chciałabym, żeby się naszło". 

 

Smutne to, na pewno nie śmieszne... Ale zdecydowałem, że wrzucę. Niech będzie świadectwem czasów... 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zajaczek przez las i wola przelecialem lwice przelecialem lwice... spotyka go niedzwiedz i mowi mu lepiej tak nie wolaj bo jak cie lew uslyszy to po tobie zajaczek sie zasmial i spiewa dalej przele... nagle z poza kszakow wyskakuje lew ktory uslyszal zajaczka i zaczyna go gonic ten przeskakuje miedzy dwoma blisko rosnacymi drzewami lew chcial za nim ale utkwil miedzy nimi i nie moze sie wydostac zajaczek spokojnie podchodzi z tylu dzwiga ogon lwa i mowi no teaz to mi juz nikt w lesie nie uwierzy

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poproszono grono moderatorów o interwencję.

Starajmy się wszyscy szanować innych. Żarty w temacie religii i polityki są dla jednych śmieszne a dla drugich krzywdzące. Nie musimy się ze sobą zgadzać ale przydałoby się trochę wrażliwości. 

Całe szczęście najczęściej nie są to też żarty zbyt wysokich lotów więc nie ma czego żałować. 

Oczywiście tą samą miarę przykładam do żartów np. z przynależności etnicznej czy tożsamości seksualnej, o ile będą zgłoszenia w tej sprawie. Dziękuję za zrozumienie i proszę wróćmy do żartów śmiesznych dla wszystkich

  • Lubię 3
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie obrażam nikogo tym żartem. A zwłaszcza te, które on dotyczy. Jeśli tak jest, to proszę "Moderatora" o usunięcie.

Stoją dwie cegły na pustyni... Podchodzi do nich trzecia, trąca lekko najbliższą z cegieł, i mówi do niej: Posuń się...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.