Skocz do zawartości

18 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Rekomendowane odpowiedzi

Adamo       machają do nas chorągiewkami świeżynki astrozlotowe. 

A gdyby tak pomóc szczęściu integracji i zorganizować obwąchiwanie się świeżynek oraz tych, co jeszcze nie czują się zintegrowani?

Najlepiej tuż po oficjalnym otwarciu zlotu, kiedy wszyscy są w jednym miejscu i sprzyja atmosfera. 

  • Lubię 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ursula napisał:

Najlepiej tuż po oficjalnym otwarciu zlotu, kiedy wszyscy są w jednym miejscu i sprzyja atmosfera. 

.....oraz trzeźwość ciała i umysłu :)

 

Kiedyś mieszkając na wersalce na parterze w domku, miałem niespodziankę: wracam sobie około 2 w nocy z obserwacji, wchodzę po cichu, by nikogo nie budzić, a w moim łóżku "gratis od firmy" - młody, nawalony zlotowicz :D

Edytowane przez Marcin_G
  • Lubię 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin_G napisał:

.....oraz trzeźwość ciała i umysłu :)

 

Kiedyś mieszkając na wersalce na parterze w domku, miałem niespodziankę: wracam sobie około 2 w nocy z obserwacji, wchodzę po cichu, by nikogo nie budzić, a w moim łóżku "gratis od firmy" - młody, nawalony zlotowicz :D

I co, i co było dalej? :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Darek_B napisał:

A widzisz mógł to być początek pięknego związku. :)

No ale w końcu w domku nr 6 też są same ciacha.:hug:

 

Mówili "jedź na zlot, wrażenia niezapomniane..." to się zapisałem. A trzeba było dopytać o te wrażenia...

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała dyskusja o covidzie nie ma tu najmniejszego sensu... to temat o zlocie a nie o ludowych mądrościach na temat chorób...

 

Przypomnę tylko, że odbyły się 2 zloty w czasach śmiercionośnego wirusa i wszyscy wrócili cali i zdrowi :)

 

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/7/2021 at 3:42 PM, Marcin_G said:

.....oraz trzeźwość ciała i umysłu :)

 

Kiedyś mieszkając na wersalce na parterze w domku, miałem niespodziankę: wracam sobie około 2 w nocy z obserwacji, wchodzę po cichu, by nikogo nie budzić, a w moim łóżku "gratis od firmy" - młody, nawalony zlotowicz :D

To byłem ja najmocniej przepraszam te wersalski i domki wszystkie takie same jeszcze do tego słabo widzę w nocy:)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Marcin_G said:

Tak Darek u nas, 2 lata temu. Nie znam człowieka....

Przeprowadziłem proces budzenia osobnika, sugerując mu, że bez kwiatów lub flaszki nie ma u mnie szans. I że nalegam na opuszczenie mego łoża.

 

Opuścił......

Tak się składa że akurat wtedy mieszkałem w domu nr 12 i podzieliłem to przez ilość wypitych flaszek i wyszło że trzeba iść pod 6tke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Darek_B napisał:

Prowodyr nocuje w domku nr 6, wiec pewnie będzie coś w stylu  "ale jaja".

Ewentualnie: Nie bądź pipka, daj oscypka!

Czy prowodyr mam rozumieć jako sktót od "profesjonalny, wielce oświecony dyrektor"? No niech już tak będzie.....

@Darula, następnym razem bierz flaszkę i szczoteczkę do zębów :D

Profilaktycznie w tym roku mieszkam na piętrze - schody będą nie do zdobycia!

Edytowane przez Marcin_G
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będziecie prosić o audiencje w domku nr 6. Zadbamy o klimat, napitek, sprzet, muzykę. Jak bedzie trzeba to i chmury rozgonimy. Nudzić się nie będziemy. Żeby nas tylko Pan Morawiecki w domach nie pozamykał... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 16:20, Piotr K. napisał:

Hej, ja w kwestii techniczno-formalnej - przeglądarka mi zgłasza, że połączenie ze stroną astrozloty.pl nie jest bezpieczne. Chciałem się zarejestrować na zlot, ale w czasie rejestracji podajemy imię i nazwisko oraz nr PESEL - nie chciałbym ryzykować, że gdzieś te dane przypadkowo wyciekną... Może to pikuś, a może nie, nie znam się - ale wolę dać znać, i dopytać co i jak :)

Zgłoszę to odpowiednim władzom i zrobim co możem.

Wasze dane i tak są w wielu miejscach w sieci więc te które są w naszej bazie to pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, janekosa napisał:

@Marcin_G @dobrychemik

można wam się wbić do domku nr 6? Zaszczepiony, tylko trochę chrapiący i przyjeżdżam z butelkami 

Nie, już nie. 

Ale jeśli przelejesz na konta moje i Chemika po 200 zł to przekonamy kogoś z naszych pozostalych domkowiczów, aby nocował gdzie indziej.

Cena Czyni Cuda......

@dobrychemik - czy Ty też masz wrażenie, że domek "6" stał się sławny równo dwa miesiące przed rozpoczęciem zlotu?

Chyba wytworzyliśmy poczucie elitarności.....

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.