Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika Astropolis - zgłaszanie uwag


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy zasadne ale chyba było kiedyś inaczej...

1. Jak nie zaloguję się to gdy jestem na głównej w liście tematów kliknięcie na znaczniku ostatniego postu w wątku przenosi mnie na początek danego wątku, jak jestem zalogowany działa OK i przenosi mnie do ostatniego wpisu.

2. Widzę mniej postów ekologa :) (bez urazy) jakaś większa awaria bo lubiłem poczytać przy kawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RMK napisał:

Nie wiem czy zasadne ale chyba było kiedyś inaczej...

1. Jak nie zaloguję się to gdy jestem na głównej w liście tematów kliknięcie na znaczniku ostatniego postu w wątku przenosi mnie na początek danego wątku, jak jestem zalogowany działa OK i przenosi mnie do ostatniego wpisu.

2. Widzę mniej postów ekologa :) (bez urazy) jakaś większa awaria bo lubiłem poczytać przy kawie ?

 

Podpisuję się i domagam naprawy modułu Ekolog.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, licho52 napisał:

 

Podpisuję się i domagam naprawy modułu Ekolog.php

 

Moduł Ekolog.php regularnie powoduje błędy (np generowanie losowych tekstów i plików jpeg). Jest coraz bliżej odinstalowania bo nie bardzo widzimy szanse na naprawę :( 

  • Lubię 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Cześć, od wczoraj mam częste błędy 503 na stronie. Coś robicie, może warto logi sprawdzić?

Mam też ostatnio problem z wrzuceniem pliku png na stronę.

Chciałem teraz wrzucić screenshot w png i nie mogę, mam ikonkę nieistniejącego obrazka. Mogę na maila podesłać przykładowy obrazek, który nie działa.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mała kwestia techniczna - nowego wyglądu forum.

Po wprowadzeniu w ramach forum działu MARKET uległa zmianie struktura forum. Miniaturki zdjęć ostatnich wątków w galerii są teraz wyświetlane w 2kolumnach i 3 wierszach. Przedtem było to w 3 kolumnach i dwóch wierszach przez co prawy panel był szerszy i wyświetlał statuty "wyżej" na stronie. Teraz wszystko to poleciało w dół. Poza tym nawet przy rozdzielczości ekranu FHD tematy na forum wyświetlane od lewej strony nie potrzebują tyle miejsca więc spokojnie prawy panel mógłby być szerszy.

 

forum.jpg.176bb08a4e9f772e811aadd4ebd8f9c4.jpg

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie stricte techniczne - czy istnieje możliwość ograniczenia w postach kodu HTML?? usunięcia parametru background? 
W przypadku ciemnego motywu niektóre posty (prawdopodobnie skopiowane z innych miejsc z formatowaniem) są słabo czytelne.
image.png.1fafc5de6bb08b47ede2c7eafaca6c75.png

 

No chyba, że jestem jedyną osobą, któej się to tak wyświetla, to nie ma tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Przy przeglądaniu marketu prosto z głównej strony (poniżej najnowszych wpisów) występuje dziwny błąd. Po wejściu w ogłoszenie i cofnięciu się, wczytuje się niewłaściwa strona. Co jeszcze zauważyłem, dzieje się tak przy przeglądaniu 2 lub wyższej strony marketu. Sprawdziłem na tel i pc, to samo 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.