Skocz do zawartości

Szukam sponsor


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Jestem emerytem i jednocześnie bibliofilem. Udało mnie się kupić na aukcji książkę która według mnie okazała się perełką literatury światowej. Jest to książka o zanikającej już religii zaratusztrianizm. Dlatego też po przetłumaczeniu strony tytułowej postanowiłem ją wydać w spójnej książce i czterech językach. Pierwszy tom to dokładna kopia książki w języku gudżarati , drugi tom to tłumaczenie tego pierwszego tomu na język angielski, trzeci tom na język polski a czwarty tom w języku braille'a. Jestem emerytem i trudno mnie będzie zapłacić gotówką za te ewentualne przetłumaczenie dlatego też szukam współtwórcę tej książki. Współtwórca wydanej książki mógłby jednocześnie współdecydować co do formy i treści w niej zawartych. Jako ewentualny współtwórca jestem otwarty na wszelkie sugestie i zmiany.
Czy u Was mogę starać się o jakąkolwiek pomoc?
z poważaniem Piotr 
 
 

ZARATUSZTRIANIZM 3.jpg

ZARATUSZTRIANIZM 2.jpg

ZARATUSZTRIANIZM 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz merytorycznie...

 

Zaratusztrianizm

Między innymi wywarł on wyraźny wpływ na judaizm, a poprzez niego także na chrześcijaństwo oraz islam w związku z tym mogą istnieć przesłanki do twierdzenia, że takie podstawowe zasady tych religii jak Sąd Ostateczny, wędrówka duszy po śmierci do piekła lub nieba, wiara w istnienie diabła i nadejście mesjasza powstały pod silnym oddziaływaniem zaratusztrianizmu[1].  wiki

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Tayson napisał:

Teraz merytorycznie...

 

Merytorycznie opuściłeś kolejne zdanie z cytatu :laughing1:

Pomogę:

 

Cytat

Inni badacze są zdania, że pogląd ten jest przestarzały, niewiarygodny i bierze swoje źródło w oświeceniowej krytyce chrześcijaństwa, sprzeciwiającej się wszelkiej jego oryginalności

 

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ciekawych stron nakierowało mnie google.

 

https://finanseforum.pl/pomoge-finansowo-t658-40.html

https://www.facebook.com/WydawnictwoVesper/posts/2135918993318673

 

Wynika z tego że sprawa zakończy się pomyślnie bo autor ma otrzymać spadek.

Po co więc te ogłoszenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.