Skocz do zawartości

Irys w pajęczynach (ze zlotu nad Tanwią)


count.neverest

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, count.neverest napisał:

W Irysa wycelowałem w pierwszą i drugą zlotową noc. Łącznie zebrałem 90x600 sekund, ale cirrusy mnie też nie oszczędziły.

Podziwiałem na zlocie Twoją tubę, a teraz podziwiam obrazek. Pięknie wyszły pyły, Duszki ładnie widoczne. :) Rozumiem, że chodziło Ci o pokazanie pyłów, ale sam Irys wyszedł odrobinę przepalony i bezbarwny. ;)

 

26 minut temu, Duser napisał:

Rzucam astrofotografię i przerzucam się na zbieranie znaczków. Takie zdjęcia wpadają ostatnio, że nie mam tu czego szukać .

@Duser , spokojnie! ;) Mamy teraz wysyp pięknych fotek znad Tanwi, gdzie jest dobre Bortle 3. Ale przelecą, nie martw się. Poza tym gdybyś był na zlocie, wyprodukowałbyś podobne! Czyż nie? :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, count.neverest napisał:
1 godzinę temu, delaa napisał:

Przeefektowne

Rozwiniesz?

 

 

@count.neverestWyczuwam że nie zrozumiałeś. I szukasz podtekstu a go nie ma ;-)

Napiszę więc językiem jakiego używam rozmawiając z kumplami kiedy w bramie sączymy tanie wino.

"Dobre w ryj" i tyle ;-)

 

PS.

Tam nie ma w tym słowie "a" na trzeciej pozycji od końca... ;-)

Edytowane przez delaa
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@delaa Dopiero teraz skumałem, że nie przeczytałem dokładnie co napisałeś. Najpierw widziałem "przeefektowane". Założyłem, że zdjęcie Ci z jakiegoś powodu nie pasuje, dlatego chciałem wiedzieć czemu :)

Na pewno wrócę do Irysa, ale muszę trochę od niego odpocząć, Zlotowe Plejady czekają ;)

 

Dzięki wszystkim za docenienie pracy i uwagi. Uwzględnię je jak siądę do remasteringu.

 

 

 

 

Edytowane przez count.neverest
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna fotka. Nie myślałeś o tym, aby ustrzelić kilkanaście krótszych klatek dla samego Irysa?

Sam ostatnio fotografowałem ten region również Nikonem, ale w szerszym kadrze. Zobaczymy co wyjdzie.

Aż strach wrzucać swoje, po tym co pokazałeś.

Tak + Nikon to bardzo udane małżeństwo.

Możesz wrzucić histogram z pojedynczej klatki lub samą klatkę.

Chciałbym porównać ze swoim zdjęciem.

Gratuluję bardzo udanego zdjęcia.

Edytowane przez pablo12311
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.